Бардак

В Болграді скасували святкові заходи

У зв’язку з можливими повітряними атаками російських загарбників та неможливістю забезпечити стопроцентну безпеку, у Болграді скасували заплановані  святкові заходи, повідомляє кореспондент «Топора».

Сьогодні, у День Державного прапора, урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, що відбувалася на центральній площі міста,  пройшла без залучення широкого кола учасників.

Але, згідно із традицією вручати в цей день прапори України мешканцям району, які зробили вагомий внесок в його розвиток, головам кращих трудових колективів, громад, керівники району та міста вручили прапори представникам військових частин Болградського гарнізону.

Водночас, у зв’язку з підвищеною небезпекою заплановане на сьогодні відкриття фотовиставки «Одне бажання на всю Україну!» пройшло в онлайн – форматі. Також була скасована запланована урочиста сесія Болградської міської ради та  виступ міського оркестру «Ялпуг».

Читайте також: В Одеській області не планується зміна комендантської години

З тієї ж причини не відбудеться запланована на завтра прем’єра спектаклю «Маленька українська кУмедія».

Колектив самодіяльної театральної студії «ОнгЪл» просить вибачити та сподівається на найскорішу зустріч з глядачами.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе – новый маршрут до ЖД вокзала через Балковскую

Observan

В Болграде распределили деньги на доплату медикам

Observan

Мешканців Одеської області лякають фейком

Observan