Бардак

В Болградському районі настоятель храму намагався незаконно переправити чоловіків через кордон

Болградський районний суд Одеської області визнав настоятеля храму у селі Василівка винним у незаконному переправленні осіб через державний кордон.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 19 серпня.

За матеріалами справи, на початку липня священник у телефонних розмовах із невстановленою особою вступив у змову з приводу організації незаконного переправлення групи осіб через державний кордон України до Республіки Молдова поза межами прикордонного контролю, з корисливих мотивів.

Спочатку отець розмістив у сільській хаті одного чоловіка і той мешкав там три дні. Після чого підібрав ще двох клієнтів. Того ж вечора усіх трьох повіз своєю машиною до кордону. Будучи мешканцем прикордонного населеного пункту, поблизу українсько-молдовського кордону, священник добре орієнтувався на місцевості і знав про знаходження пунктів пропуску та розклад чергувань прикордонників.

За свою допомогу він отримував грошову винагороду — з одного чоловіка 2500 доларів, з іншого — 1900 доларів і 600 євро, з третього — 1500 доларів і 500 євро.

Перетин мав відбуватися в районі сіл Кубей (Україна) і Кайраклія (Республіка Молдова). Настоятель давав чоловікам поради щодо безпечного маршруту пересування, та на відстані близько 500 метрів від державного кордону був викритий.

До суду надійшла угода про визнання винуватості, якою сторони передбачили умовне покарання. Священнослужитель підтвердив свою вину, говорив, що у скоєному розкаюється.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши чоловіка від відбуття покарання з випробувальним строком 1 рік.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Начались ремонтные работы в самом страшном месте в Одессе (фото)

Observan

В Болградском УВК отметили День украинского добровольца

Observan

Одесса во власти зимы: прогулка по снежной Аркадии (фото)

Observan