Бардак

В центрі Одеси палає будинок (ФОТО, ВІДЕО)

За повідомленням ДСНС Одеської області, станом на 12 годину дня 1 серпня вже понад дві години рятувальники Одещини борються з пожежею в п'ятиповерховому будинку з мансардним поверхом по вулиці Катерининська ріг вулиці Жуковського. Пострадалих та загиблих немає.

Складність гасіння полягає в складному плануванні будівлі та відсутності доступу до більшості приміщень. Площа займання склала більш як 400 м2. Рятувальники працюють в складі ланок газодимозахисної служби в апаратах для захисту органів дихання та зору, на ліквідацію пожежі та пошук людей в приміщеннях. З будівлі було евакуйовано 30 осіб .

На місці працюють психологи ДСНС.

Сам будинок збудовано 1912 року, він відомий за призвищем його власника як "будинок Шестопала". Це п'ятиповерхова будівля у стилі "модерн", архітектор Л.М. Чернігов, скульптор — Джуліо Паоліні.

Власне, пожежа спалахнула у мансардному поверсі. Спорудження цієї мансарди почалося у 2006 році під виглядом "реконструкції" приміщень на горищі. На той час міське управління з охорони об'єктів культурної спадщини, яке тоді очолювала Наталія Штербуль, ніяк не відреагувало на таке будівництво. Замовником даної "реконструкції" був екс-прокурор Одеси та заступник прокурора Одеської області Юрій Трунов — родич колишнього обласного прокурора В'ячеслава Трунова.

Під час спорудження мансарди виникали конфлікти через протест мешканців будинку і продовжувалося аж до 2015 року. Трунову не одразу вдалося домовитися з сусідами, які були не в захваті від незаконних прибудов, які, до того ж, впливали на загальний стан будинку. Фактично дана мансарда є нахаббудом та незаконною спорудою.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На пляже в Одесской области двое гражданских подорвались на мине

Observan

В Белгороде-Днестровском вовремя устранили утечку теплоносителя

Observan

Несколько сел Лиманского района останутся без газа на три дня

Observan