Бардак

В деяких регіонах України фіксують перебої з мобільним зв’язком

Масована ракетна атака росіян 10 жовтня призвела до перебоїв з мобільним інтернетом і подекуди – з мобільним зв’язком у різних регіонах країни. Про це повідомляє прес-служба Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Телеграмі.

Зазначається, що нестабільна робота мереж пов’язана з пошкодженням інфраструктури як безпосередньо операторів, так і підприємств енергетичного сектору.

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) фіксує перебої у роботі базових станцій мобільних операторів у низці регіонів України. Зокрема, перебої з доступністю мобільного інтернету зафіксовано у Хмельницькій, Львівській, Полтавській області, Харкові, Житомирі.

Ще у низці населених пунктів відчутні проблеми з доступністю власне мобільного зв’язку.

Новини за темою: Українців попередили про перебої з електропостачанням через ракетні удари

Тепер і оператори, і представники екстрених служб докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення електроживлення та стабільного мобільного зв’язку, – повідомили у відомстві.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ренийскую громаду накрыла вторая волна коронавируса

Observan

В Одесі готують запуск мобільного додатку для оплати паркування

Observan

В Украине заработала горячая линия для родственников погибших, пропавших и пленных военнослужащих

Observan