Бардак

В День Незалежності болградці збирали кошти на безпілотник для морпіхів

В Болграді в День Незалежності України кожен мав можливість долучитися до справи захисту незалежності нашої держави, повідомляє кореспондент «Топора».

З ранку в центрі міста (біля фонтану) запрацював благодійний ярмарок, метою якого було збір коштів на купівлю дрона для військовослужбовців болградського 88 окремого батальйону морської піхоти, які з початку широкомасштабного вторгнення россії захищають Україну на різних ділянках фронту.

Свої вироби на ярмарку представили майстри декоративно-прикладного мистецтва з населених пунктів Болградської територіальної громади та села Кубей, вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості та творчих майстер-класів Центру культури та дозвілля Болградської міськради, виробники крафтових продуктів. Частину, а інколи й всі кошти від того, що було реалізовано, учасники ярмарку передали для втілення в життя поставленої мети щодо закупівлі безпілотника.

Також упродовж всього ярмарку бажаючи мали змогу зробити пожертви, поклавши гроші у спеціальну скриньку.
Відзначимо, що в організації ярмарку взяли участь як волонтери, так і міська рада. Наприкінці заступник міського голови на знак вдячності вручив учасникам ярмарку сертифікати.

За словами однієї з організаторів ярмарку Оксани Кілафли, сьогодні, завдяки старанням майстринь, майстрів та небайдужих людей, вдалося зібрати 6 100 гривень. Завтра, в День народження Болграду, з 10.00 ярмарок продовжить роботу на тому ж місці (біля фонтану).

Додамо, що приєднатися до благодійної акції можна, перерахував кошти на картковий рахунок Приват Банку: 5168 7422 4506 5192 (Лілія Биковська).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Зарплата в Белгород-Днестровском районе выше, чем в городе на 400 грн.

Observan

В Белгороде-Днестровском началось строительство приюта для собак

Observan

На юге Одесской области проводят экскурсии для переселенцев (фото)

Observan