Бардак

В гирлі Дунаю знову підірвалося судно

Сьогодні, 2 серпня, у судноплавному каналі Бистре у гирлі Дунаю на півдні Одеської області невідомий вибуховий пристрій спрацював біля плавучого крану. Постраждалих немає, обсяг пошкоджень крану невідомий — але кран не затонув.

Плавучий кран повинен був підняти лоцманський катер "Орлик", який постраждав напередодні від невеликого вибухового пристрою напередодні.

З моменту відкриття Бистрого пошкодження отримали баржа з буксиром і два катери — вже вказаний "Орлик" та гідрографічний катер "Шляховик". Наразі судноплавний канал знову закритий для судноплавства.

Пошкоджений катер "Шляховик" будуть ремонтувати на судноремонтному заводі у Кілії. "Кілька днів тому ЗМІ облетіла звістка про підрив на невідомому вибуховому пристрої гідрографічного судна "Шляховик" в районі гирла Бистрого. Екіпаж "Шляховика" проявив професійність та мужність. Незважаючи на пробоїну у носовій частині нижче ватерлінії, хлопцям вдалось дійти до нашого ремонтного підприємства", — повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Туристический альманах» вам предложат в Белгороде-Днестровском

Observan

Хотела полакомиться деликатесами: в Рени 12-летняя девочка похитила из супермаркета дорогостоящие продукты

Observan

Документы на новорожденного можно будет оформить онлайн

Observan