Бардак

В Ізмаїльському районі пенсіонерів віддають під суд за колабораціонізм

В Ізмаїльському районі сімейна пара пенсіонерів у соціальній мережі «Однокласники» виправдовувала збройну агресію росії проти України та закликала підтримувати дії окупантів. За цим фактом прокурори направили справу до суду.

«Прокурори Ізмаїльської окружної прокуратури направили до суду два обвинувальні акти стосовно двох мешканців Ізмаїльського району за фактами колабораційної діяльності», – заявили у прес-службі Одеської обласної прокуратури.

У відомстві уточнили, що проросійськи налаштовані жителі Бессарабії на своїх облікових записах розміщували публікації та відеозаписи, де виправдовувалася збройна агресія росії проти України. В публікаціях та репостах вони також закликали підтримувати рішення та дії загарбників на території України.

Раніше Служба безпеки України викрила жительку Одещини, яка поширювала у соціальних мережах публічні заклики до підтримки російських загарбників та пропагувала «руzzкій мір».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Реконструкция по-одесски: лопнули стекла и дождь с потолка(ВИДЕО) — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan

Чемпионка Украины по вольной борьбе среди кадетов — спортсменка из Белгорода-Днестровского

Observan

Политики от «Оппозиционного платформы – За жизнь» отстаивают интересы Одесчины — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan