Бардак

В Одесі та Чорноморську чекають на порожні судна, які прийдуть за зерном (ВІДЕО)

Міністерство інфраструктури України очікує на початок нових суднозаходів у морські порти Одеса і Чорноморськ до кінця поточного тижня. А до порту Південний, за словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, судна можуть почати заходити з початку наступного тижня.

"Наприкінці тижня ми чекаємо на перші судна, які зайдуть у наші порти… Два перші порти — Одеса і Чорноморськ — готові, і вже цього тижня ми будемо відправляти з них судна, та крім того, очікуємо судна на вхід. До кінця тижня сподіваємося, що порт Південний також буде готовий", — повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час онлайн-марафону.

Також міністерство інфраструктури розглядає можливість включити морський торговельний порт Миколаїв наступним в ініціативу безпечного "зернового коридору".

 "Незабаром ми перейдемо до консультацій. Ми хочемо зробити відвантаження українського зерна з портом Миколаїв — це дуже важливо. Цей порт, з огляду на те, що там зараз тривають бойові дії, до першого етапу не увійшов. Але ми нічого не забуваємо і будемо над цим працювати", — повідомив міністр Олександр Кубраков під час онлайн-марафону.

Саме сьогодні, 1 серпня, з портів України було фактично знято морську блокаду. З Одеси вийшов у море перший "тестовий" балкер з 26 тис. тон кукурудзи, який прямує у Ліван. Як це було — у нашому аналітичному відеосюжеті.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Опасный склон на 16-й станции Большого Фонтана навис над одесским пляжем (фото)

Observan

В Болграде отметили День Конституции

Observan

В Болградском районе заявили о проведении контр диверсионных мероприятий

Observan