Бардак

В Одесі трохи збільшили кількість електротранспорту на маршрутах (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 червня, в Одесі на лініях перевозять пасажирів 142 одиниці міського електротранспорту — 86 трамваїв та 56 тролейбусів. Це трохи більше, ніж було на початку тижня.

Зростання відбулося через збільшення випуску вагонів на трамвайний маршрут №3. Справа у тому, що з 15 червня відновили рух маршрутів трамваю №3 та №12 по їх традиційним трасам у центрі міста — по всій довжині вулиці Преображенської.

Саме тому на маршрут №3 випустили не 12-13 вагонів, як це було, коли він ще напередодні курсував до вул. Пастера, а 16 вагонів. Кількість рухомого складу на маршруті №12 залишилася тією ж самою — 5 вагонів.

Раніше, з 11 червня 2022 р. в Одесі було відновлено повністю рух трамваю №10 з житлового масиву "Черьомушки" до центру міста. З 1 червня відновлено рух по маршрутам №5 в Аркадію та №28 до парку Шевченка. Також з 2 червня відновили роботу маршруту №17 по лінії на Великий Фонтан до 11-ї станції. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Болградский районный центр детского и юношеского творчества отметил 75-летие

Observan

Почему в Белгороде-Днестровском не хватает судей

Observan

Для строительства парогазовой электростанции в Измаиле привлекут турецких инвесторов

Observan