Бардак

В Одесі зруйнували злітну смугу в аеропорту (ВІДЕО)

Після завданого росіянами ракетного удару 30 квітня була пошкоджена злітно-посадкова смуга міжнародного аеропорту Одеса, яку збудували у 2017-2021 рр.

За повідомленням оперативного командування "Південь", внаслідок пошкоджень злітна смуга наразі непридатна до експлуатації. А за словами начальника Одеської військової адміністрації Максима Марченко, полоса "зазнала руйнації".

Під час ракетного удару ніхто не постраждав. Ракети влучили приблизно о 18:04, над Одесою було чутно три дуже гучних вибухи.

Як відмітив Максим Марченко, по Одеському аеропорту стріляли ракетами "Онікс" комплексу "Бастіон" з території окупованого росією Криму.

Нову злітну смугу в одеському аеропорту було запущено в експлуатацію лише влітку 2021 року. Її довжина 2,8 км., ширина 45 м. Будівельні роботи тривали 31 місяць. Також була створена супутня інфраструктура: дві рульові доріжки, сучасна навігаційна система посадки, перон перед новим терміналом, 4 телетрапи для посадки-висадки пасажирів.

Вперше у Східній Європі була використана технологія "важкого" бетону товщиною 40 см, завдяки чому міцність та пропускна здатність смуги збільшено вдвічі.

Завдяки новій злітній смузі аеропорт міг приймати повітряні судна класу Е, які здійснюють далекомагістральні рейси.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Снимал порно с детьми туристов: в Одесской области нашли очередного насильника-педофила

Observan

В Рени сгорел автобус Нацгвардии

Observan

Бывший паровозный цех у завода «Краян» в Одессе ждут очень необычные изменения

Observan