Бардак

В Одеській області будуть поглиблювати гирло Дунаю (ВІДЕО)

Дежпідприємство "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) планує виконати днопоглиблення у каналі гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море на півдні Одеської області. Наразі судноплавство тут має обмеження по глибині — каналом можуть проходити судна з осадкою до 3,9 метри.

Проектна глибина каналу, який було відкрито для суднплавства 2007 року — до 5,85 метра.

Попит на вхід суден у дунайські порти України на півдні Одеської області — Кілія, Ізмаїл, Рені та румунський Галац через гирло "Бистре" швидко зростає. Наразі АМПУ уже отримує заявки від товаровідправників на проходження українським каналом на декілька днів вперед.

На нашому відео показано судноплавство через канал "Бистре" у липні 2022 року під контролем ВМС України та Морської охорони разом з архівними кадрами.

Нагадаємо, що після звільнення від російських окупантів острова Зміїний Одеської області — з'явилася можливість відкрити для судноплавства українську частину гирла Дунаю через канал "Бистре" на півдні Одеської області. Вже 9 липня там вже пройшли два каравани з баржами з моря до порту Кілія.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

За сутки в Одесской области обнаружили 60 инфицированных COVID-19, из них трое детей

Observan

В Европарламенте обеспокоены перспективами раздела Болградского района

Observan

В Тарутинском районе состоялись соревнования по баскетболу

Observan