Бардак

В Одеській області підірвалося на міні гідрографічне судно (ФОТО)

Невелике судно "Шляховик", що належить Держгідрографії, постраждало при зіткненні з міною 28 липня. За інформацією видання USM, вибух стався в гирлі Бистре, яке з’єднує Дунай з Чорним морем.

Судно отримало пошкодження, ступінь яких належить з’ясувати рятівникам. Чи є потерпілі – наразі невідомо. Після вибуху "Шляховик" підійшов до хвилеріза біля входу в гирло Бистре зі сторони Чорного моря.

Нагадаємо, гирло, яке з’єднує судноплавним каналом Кілійське гирло з Чорним морем, відкрили для торговельного флоту 9 липня. Доступ до нього відновили після звільнення острова Зміїний.

На нашому відео показано судноплавство через канал "Бистре" у липні 2022 року під контролем ВМС України та Морської охорони разом з архівними кадрами.

Канал "Бистре" та Кілійське гирло Дунаю дають можливість цілодобового судноплавства одночасно в обидві сторони на відміну від Сулинського гирла на території Румунії, де судноплавство можливе лише в світлий час доби та лише в одну сторону.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском и Килии уволены замы городских голов

Observan

Белгород-Днестровский порт: снятие ареста и юбилей

Observan

Лидер венгерской партии пообещал автономию для Закарпатья

Observan