Бардак

В Одеській області запустять сполучення катером між Овідіополем та Білгородом-Дністровським

Між містами Овідіополь та Білгород-Дністровський Одеської області запустять пасажирський катер через Дністровський лиман. Про це повідомив мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан.

До Білгорода-Дністровського вже привезли автотрейлером швидкісний катер на підводних крилах типу "Полісся". Судячи з його пофарбування, цей катер раніше належав або досі належить компанії "Нібулон" та був задіяний на одній з пасажирських ліній по Дніпру або Південному Бугу. Також це може бути один з двох катерів даного типу, які деякий час експлуатувалися у Румунії у дельті Дунаю, базуючись на порт Суліна.

Наразі сполучення Білгорода-Дністровського з Одесою відбувається лише автобусами через автотрасу М15 "Одеса — Рені", що займає досить багато часу. В той же час переправа буквально за 10-15 хвилин через Дністровський лиман дасть можливість людям пересісти у Овідіополі на місцеві автобуси та дістатися Одеси приблизно за годину. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Медики Одесской области рекомендуют жителям опасаться клещей

Observan

Влюбленные звери: в одесском зоопарке определили пару года

Observan

В Одесской области задержали трех нарушителей границы, рядом с ними нашли пистолет

Observan