Бардак

В Одеській області затримали ще одного сепара — він опинився помічником місцевого депутата

Помічника депутата Саратської селищної ради Одеської області Анатолія Негодяєва затримано співробітниками СБУ під час спроби виїхати до так званої "ДНР". Як повідомляють місцеві ЗМІ, йдеться про Юрія Любковського. Зовні він схожий на відомого своїм жалюгідним зовнішнім виглядом" полоненого російського солдата на прізвисько "Чмоня".

В СБУ стверджують, що підозрюваний ініціативно вийшов на зв'язок із представниками силових структур так званої "ДНР" і запропонував свою допомогу. За завданням кураторів, він вів антиукраїнську групу в забороненій в Україні соціальній мережі VK, збирав пожертвування на фінансування "армії ДНР".

"Він розміщував повідомлення, в яких виправдовував збройну агресію Росії, закликав до посягань на територіальну цілісність України, піднімав Росії і її збройні формування, поширював фейки і дискредитував українських захисників", — заявили в СБУ.

Робота на противника настільки захопила, що помічник Негодяєва вирішив присягнути на вірність «ДНР», для чого мав намір виїхати на непідконтрольну частину Донецької області. "З собою прихопив навіть "бонусний подарунок" для ворога: інформацію щодо оборонно-мобілізаційної роботи на Одещині. Ці дані він отримав через власні контакти у місцевій владі, які він встановив раніше. Адже минулого він неодноразово балотувався в депутати одної з місцевих районних рад", – заявили у СБУ.

План колаборанта провалився – його затримали співробітники СБУ у Запоріжжі під час багатоетапної спецоперації, розробленої та реалізованої Чернівецьким управлінням СБУ, які "вели" та документували зрадника від початку його злочинних діянь. Йому ставлять в обвинувачення створення терористичної групи або терористичної організації, а також колаборацію. 

Місцевий телеграм-канал повідомляє, що днями у депутата Саратської ОТГ Анатолія Негодяєва проходили обшуки, в результаті яких співробітники СБУ винесли кілька коробок із матеріалами.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Россия проводит танковые учения в оккупированном Крыму

Observan

Одесса: перед политическим концертом в небо запустили дрон с резиновым фаллосом (видео)

Observan

Стоимость строительства переезда в Белгороде-Днестровском возросла вдвое

Observan