Бардак

В Одеській області зібрали вже мільйон тон зерна

Про перші підсумки збору зернових розповіла директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

“На сьогодні офіційна статистика показує — намолочено понад 1,5 млн тонн. Але за сухими цифрами стоїть важка праця наших аграріїв, від яких зараз залежить продовольча безпека держави”, – зазначила Алла Стоянова. 

Сьаном на 20 липня 2022 у ході збирання зернових і зернобобових культур в Одеської області є дані, що обмолочено 588,127 га., намолочено 1500,98 тис. тонн. Середня врожайність — 25,5 ц/га.

Окрім того, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочала новий проєкт на суму 17 мільйонів доларів, щоб допомогти українським фермерам зберегти урожай та забезпечити експорт найважливіших сільськогосподарських товарів на міжнародні ринки.

“Метою цього проєкту є відновлення потужностей для зберігання зерна та функціональності ланцюжків постачання – від збирання врожаю до експорту. А також збереження виробничого потенціалу українських фермерів для забезпечення безперервності виробництва у майбутньому. Крім цього, діє національний проект “єРобота”, яким передбачено надання грантової підтримки агросектору. Деталі та детальну консультацію можна отримати у фахівців нашого Департаменту” – повідомили в ОВА.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Героям слава!»: патриотические организации прошлись маршем по центру Одессы 

Observan

В Арцизской ОТГ определили, кто представит громаду чемпионате Одесской области по волейболу

Observan

За мэром Белгорода-Днестровского следили

Observan