Бардак

В порт Одеси вже приїхав генеральний секретар ООН (ВІДЕО)

19 серпня до Одеси, а точніше, до одеського порту приїхав генеральний серкретар ООН Антоніу Гутьєрреш. Він на місці знаймиться з роботою порту під час війни, зокрема — з навантаження та відправлення суден по "зерновому коридору". Як раз сьогодні в Одесі готується до виходу в море балкер, на якому навантажено біля 10 тисяч тон пшениці.

Вчора, аналізуючи оперативну ситуацію, ми припускали можливість того, що до Одеси також можуть приїхати президенти України та Туреччини Володимир Зеленський та Реджеп Ердоган. Але вони залишилися у Львові, де продовжуються перемовини.

Після Одеси Антоніу Гутьєрреш відправиться до Стамбулу, де він вже 20 серпня відвідає Спільний координаційний центр, який призваний контролювати весь процес судноплавства по "зерновому коридору" до портів "Великої Одеси".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На одесских улицах строят островки безопасности и повышенные пешеходные переходы

Observan

День ВМСУ в Одессе: президент Зеленский поздравил военных моряков, вручил награды и присвоил имена военным корветам (фото)

Observan

Полицейские составили более 1400 админпротоколов за нарушение правил карантина

Observan