Бардак

Верховна Рада затвердила кадрові перестановки у СБУ та Генпрокуратурі

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський відсторонив від обов'язків генерального прокурора Ірину Венедиктову та усунув від виконання обов'язків голови СБУ Івана Баканова.

Сьогодні вранці, 19 липня, на засіданні Верховної Ради депутати остаточно звільнили Баканова з посади очільника СБУ. Відставку підтримали 265 нардепів: 203 "Слуги Народу", 11 депутатів від "Батьківщини", 2 від групи "За життя та мир" (колишня ОПЗЖ), 12 — "За майбутнє", 17 — "Довіри", 11 — "Відновлення України" та 9 позафракційних. Фракції "Європейської Солідарності" та "Голосу" не голосували. Сам Баканов на засіданні не був присутній.

Згодом парламент відправив у відставку і Ірину Венедиктову. За її звільнення проголосували 264 нардепи: "Слуга народу" — 198 голосів, "Батьківщина" — 10, "Платформа за життя та мир" — 14, "За майбутнє" — 9, "Довіра" — 17, "Відновлення України" — 10, позафракційні — 6, фракції "ЄС" та "Голос" не голосували. Ірина Венедиктова була у сесійній залі ВР.

Також президент звільнив заступника голови СБУ Володимира Горбенка, та керівників СБУ п'яти областей – Харківської, Сумської, Полтавської, Закарпатської та Дніпропетровської. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Масштабный пожар в Аркадии: из-за салюта загорелись склоны

Observan

В Белгороде-Днестровском непривязанные собаки терзают детей

Observan

Уроженец Одессы Влад Шмунис стал долларовым миллиардером

Observan