Бардак

Ворог зруйнував дороги України на майже трильйон гривень

В "Укравтодорі" повідомили, що станом на сьогодні збитки, завдані транспортній інфраструктурі України внаслідок війни, оцінюються в обсязі 954 млрд гривень. "Інфраструктура України — ціль №2 росії. Після вторгнення ворог системно руйнує наші мости і дороги", — йдеться в повідомленні "Укравтодору". 

Зазначається, що через бойові дії пошкоджено або знищено майже 25 тис. км доріг різних форм власності. "Десь дорогами йшла важка військова техніка, десь зруйнована придорожня інфраструктура, також на дорогах фіксуємо і наслідки авіаударів", — заявляють в "Укравтодорі".

Загалом по країні внаслідок бойових дій було зруйновано 309 штучних споруд (мостів і шляхопроводів), з яких 129 — на державних автошляхах. "На звільнених територіях і там, де дозволяє працювати військова ситуація, забезпечуємо проїзд поблизу зруйнованих мостів. Так, на 43 штучних спорудах станом на сьогодні рух відкрито", — підсумували у Держагентстві автодоріг.

Також зазначається, що після розмінування команда "Укравтодору" негайно розпочала детальну оцінку руйнувань дорожньої та мостової інфраструктури, а також забезпечення транспортного сполучення на постраждалих ділянках.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском жителей приглашают на общественные слушания

Observan

Субъекты хозяйствования Одесчини уплатили 17,5 млн грн экологического налога

Observan

В Арцизской громаде влюбленным парам предлагают деньги за фото

Observan