Бардак

Вперше за серпень росіяни обстріляли Одеську область (ВІДЕО, оновлено)

Останні кілька діб одеситам постійно докучають регулярні повітряні тривоги — декілька разів на добу, часто вночі. Під час однієї з таких тривог росіяни здійснили ракетний обстріл Одеської області. Це було вперше протягом серпня.

Як повідомляє оперативне командування "Південь", в результаті влучення двох ракет у цивільні об'єкти було пошкоджено базу відпочинку біля моря та кілька приватних будинків. Виникли пожежі. Загиблих немає, однак є троє чи четверо поранених.

Скоріш за все, зазначають у Одеській військовій адміністрації, удар завдали зі стратегічного бомбардувальника ТУ-22, який випустив ракети Х-22 — ті самі, з дуже невеликою точністю. Можливо також, що випущено було три ракети, але одна або розірвалася сама, або її збили.

Все це було у селищі Затока на березі моря — цей приморський курорт став найбільше атакованим місцем у Одеській області.

Майже 5 годин рятувальники від ДСНС ліквідовували наслідки на місці події. На місці працювали психологи ДСНС для надання допомоги місцевому населенню. Від ДСНС було залучено 7 одиниць техніки та 42 вогнеборця.

Нагадаю, що росіяни поки що на невизначений час не можуть використовувати авіацію, в тому числі, проти Одеської області з аеродромів Криму через вибухи на їх авіабазах Саки та у Гвардейському — тому що, як мінімум, у Саках було знищено весь їх боєзапас начебто високоточних ракет.

Нинішній удар по Одеській області можна розцінювати як спробу такої собі "помсти" за вчорашню бавовну на складах боєзапасу біля Джанкою та на аеродромі Гвардейьке у Криму. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болградской громаде проходит аттестация педагогов

Observan

В Болградском районе активно ремонтируют Дома культуры

Observan

Жителю Одесской области грозит до 10 лет тюрьмы из-за незаконного бизнеса

Observan