Бардак

Вузькоколійка Одеської залізниці знову працює (ВІДЕО)

Буквально напередодні ми повідомляли про те, що всі приміські потяги Гайворонською вузькоколійкою сполученням Гайворон — Рудниця починаючи з 11 серпня скасовуються. Про це тоді свідчило повідомлення про зміну руху на офіційному сайті "Одеської залізниці" — регіонального філіалу "Укрзалізниці", якому підпорядкована дана вузькоколійка.

Однак вже вранці 12 серпня вказані повідомлення зникли з сайту "Одеської залізниці". Рух потягів відновлено у повному обсязі.

Вже вдруге за останній час, за сприянням "ПЧ-7 Гайворон" ділянка від Гайворона до Рудниці була закрита для руху потягів, причиною назвали "кущову непридатність шпал", незважаючи на те, що матеріали для утримання дільниці поступали і були в наявності, проте заміна проводилася дуже в'ялими темпами, а іноді частина шпал, судячи з усього, так і не потрапляли у колію. 

Після підняття суспільного резонансу у ЗМІ, злагодженої роботи місцевої влади, ентузіастів та верхівки "Укрзалізниці" рух потягів вдалося відновити.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жители Измаила сегодня могут посетить боевые корабли

Observan

Зеленский анонсировал уголовные дела против окружения Порошенко после победы

Observan

В Измаиле заработал гуманитарный хаб для беженцев и временных переселенцев

Observan