Бардак

У Болгарії почалися військово-морські навчання НАТО

У навчаннях приймають участь військові з 11 країн НАТО, в тому числі кораблі і катери чорноморських країн Північноатлантичного альянсу. Це пов'язано з забороною входу до Чорного моря військових кораблів позачорноморських країн, а також воюючих країн (росія та Україна).

Сумарно у Breeze-2022 беруть участь 24 бойові й допоміжні кораблі та катери, 5 літаків, 4 гелікоптери та 1390 військовослужбовців військово-морських сил Болгарії, Албанії, Бельгії, Греції, Італії, Латвії, Польщі, Румунії, США, Туреччини, Франції, а також від Командування ВМС НАТО.

Це перші масштабні навчання у Чорному морі від початку російського військового вторгнення в Україну. У зв’язку з реальною небезпекою вільно плаваючих протикорабельних мін у районах проведення навчань вжито заходів щодо забезпечення безпеки учасників.

"Військові кораблі Болгарії та Румунії вже 5 місяців працюють у таких умовах, накопичили досвід і готові йти на помірний ризик”, — повідомили у ВМС Болгарії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе почтили память жертв политических репрессий 

Observan

На юге Одесской области отремонтирую приграничную дорогу

Observan

Бойові дії 24 липня

Observan