Бардак

У одеситів хотять відібрати патріотичних котиків

Справа у тому, що кіт намальований не з простою пляшкою з "коктейлем Молотова", а з пляшкою від шампанського з написом латиницею "ODESSA", на якій не видно останньої букви — що одночасно і легко впізнається за назвою міста, і є одним з місцевих брендів ігристого вина.

Також Юлія Подмогіна за період війни створила ще декілька дуже цікавих патріотичних малюнків, один з яких, зокрема, став логотипом проекту "Донор.Одеса", що являє собою офіційну міську базу донорів крові.

Декілька днів тому власники торгівельної марки, під якою раніше випускалося ігристе вино, вирішили заборонити художниці у своїй творчості використовувати назву міста Одеси латиницей посилаючись на те, що такий варіант напису назви міста є торгівельною маркою, захищеною авторським правом.

На даний момент дана торгівельна марка належить фермерському господарству "Кулевча", розташованому у однойменному селі на півдні Одеської області. До речі, перед спробою фермерського господарства заборонити у художній творчості використання слова "ODESSA" у крамниці на Французькому бульварі, де продають ігристе вино даної торгівельної марки, був помічений продаж футболок та іншої сувенірної продукції з зображенням патріотичного котика від Юлії Подмогіної, але без зазначення авторства. Коли ж художниця зауважила у соцмережах, що там торгують підробкою під її творчість — то і отримала "відповідь" у вигляді заборони використовувати напис "ОDESSA" під загрозою позову до суду.

До речі, декілька років тому колишні власники даної "винної" торгової марки намагалися її запатентувати — але відповідний державний орган "Укрпатент" відмовив на основі того, що, загалом, географічна назва не може бути захищеною торговою маркою на відміну від конкретного графічного логотипу. 

На даний момент у своїх наступних творах художниця буде зображувати патріотичного котика з назвою міста Одеси у латинській транскрипції у вигляді перекладу з української мови — "ODESA".

P.S. У тексті даної новини три рази написано "ODESSA", а разом з постскріптумом — чотири рази. 

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области чиновники похитили более 5 миллионов из фонда соцвыплат

Observan

За что убили 95-летнего жителя Белгород-Днестровского района

Observan

Позарился на две тысячи: в Ивановском районе мужчине грозит срок за ограбление пенсионерки

Observan