Бардак

Україна може отримати американські тепловози за ленд-лізом (ВІДЕО)

У списку залізничного рухомого складу та обладнання, яке Україна може отримати за ленд-лізом або у рамках міжнародної фінансової допомоги, сформованому "Укрзалізницею", є, зокрема, 40 дизель-електричних локомотивів виробництва американської компанії Wabtec. Про це розповів голова правління залізничної компанії Олександр Камишін. Він також наголосив, що даний перелік має затвердити робоча група.

"Маємо розвивати партнерство із західними партнерами. Ми говоримо про "План Маршалла" для УЗ, ленд-ліз… Ми сформували великій перелік. Із важливого, є запит на 40 локомотивів вартістю 250 млн доларів, двигуни для модернізації інших наших локомотивів, спецмашини для відновлення інфраструктури та інше", — повідомив він.

У 2021 році планувалося закупити як раз 40 тепловозів виробництва Wabtec — аналогічних тим 30, які вже працюють на українських залізницях та отримали серійне позначення ТЕ33АС. Їх планувалося використовувати на Одеській залізниці — у напрямках на порти Миколаїв, Херсон та Ізмаїл на півдні Одеської області. 

Загалом "Укрзалізниця" має понад 700 магістральних тепловозів, з яких лише 34 випущені після 2000 року (зокрема 30 "американців"). При цьому понад 40% цих тепловозів несправні, найбільше зламаної техніки – на Львівській залізниці. За даними на 2020 рік, у магістральних вантажних перевезеннях при цьому застосовувалося всього 100-120 тепловозів. 

Тобто, закупівля чи отримання ще 40 тепловозів дозволить "Укрзалізниці" "закрити" найнагальніші потреби у дизельних локомотивах.

У нашому відеосюжеті — аналіз та підсумки роботи "Укрзалізниці" під час війни.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В трёх громадах Белгород-Днестровского района появились свои офицеры-полицейские

Observan

В Одессе подписан меморандум о морском партнерстве с Великобританией

Observan

Пока матери пьянствовали: в Одесской области в результате пожара погибли четыре девочки

Observan