Бардак

Україна отримає додаткові HIMARS та далекобійні ракети до них (ВІДЕО)

Президент США Джо Байден підписав новий документ про військову допомогу Україні — черговий пакет ленд-лізу. 

Він включає в себе 75 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм, ще декілька установок HIMARS та боєприпаси для них. Звернемо увагу на формулювання. Звичайні боєприпаси для HIMARS у офіційній документації позначають як MLRS — тобто керовані реактивні снаряди для РСЗВ. А тут мова йде саме про ракети для установок HIMARS — missile. Це означає, що Україна за пару тижнів отримає ті самі високоточні ракети з дальністю 300 кілометрів, про які так довго йшла мова протягом останніх тижнів. Як би не пручалися американські чиновники, але коли обидві палати конгресу вимагають надати Україні такі ракети — то треба виконувати.

 

Установок HIMARS на фронті вже 16. До них ще треба додати аналогічні установки М270 та MARS-II, які передавали з Великобританії, Норвегії та Німеччини — загалом ще 8-9 одиниць. Вони відрізняються тим, що мають гусеничне шасі та не 6 звичайних ракет, а 12 у пускових установках.

Одночасно у США спростували чергову російську брехню про начебто знищення 6 установок HIMARS, про що заявив міністр так званої оборони росії шойгу.

"Нам відомо про ці останні заявки міністра Шойгу, і вони знову явно неправдиві. Українські військові з руйнівною точністю та ефективністю застосовують кожну з ракетних систем HIMARS, які США, союзники та партнери надали для захисту від жорсткого, порушного вторження Росії", – заявив виконавець обов’язків представника Пентагона Тодд Брессейл.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области ночью наблюдали редкое астрономическое явление

Observan

В Одесской области проблемами реорганизации райгосадминистраций займется спецгруппа

Observan

Залізниця відкриває попередній продаж квитків

Observan