Бардак

Українці будуть забезпечені електрикою за всіх сценаріїв опалювального сезону

За всіх сценаріїв проходження опалювального сезону, які моделювала НЕК “Укренерго”, включно із вимкненням Запорізької атомної електростанції, українські споживачі будуть забезпечені електрикою.

Про це повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицькийна, – передає Укрінформ.

“Укренерго проводило моделювання проходження осінньо-зимового періоду як із ЗАЕС, так і без неї… В усіх сценаріях, які ми моделювали, включно із песимістичними, завдання проходження опалювального сезону, забезпечення електрикою наших споживачів є складним, але досяжним”, – наголосив Кудрицький.

Він зазначив, що енергосистема України наразі збалансована.

“Після деокупації ми дуже швидко відновимо всю інфраструктуру, яка забезпечує видачу потужності станції, і ми дуже швидко побачимо ЗАЕС у мережі”, – запевнив очільник Укренерго.

Він також нагадав, що компанія відновила надійне живлення ЗАЕС з енергосистеми України.

“Ситуація з цієї точки зору дещо стабілізувалася порівняно з тим, що було”, – додав Кудрицький.

Нагажаємо, ЗАЕС, найбільша атомна станція в Європі, з 4 березня захоплена російськими військовими, відтоді на майданчику станції загарбники розміщують військову техніку та боєприпаси, а також обстрілюють прилеглу територію. З 11 вересня Запорізька АЕС повністю перейшла в режим “холодної зупинки” і припинила виробляти електроенергію.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пенсионеры Белгород-Днестровского района пошли учиться в школу

Observan

Внимание, автомобилисты: в Одессе не работают 6 светофоров

Observan

Диверсия: запрещающие проезд фур знаки исчезли в Усатово

Observan