Бардак

Українці не вірять в фейки про конфлікт у владі та її готовність зрадити Україну

Переважна більшість українців не вірять в поширювані наративи про розкол між політичним та військовим керівництвом країни, а також готовність української влади піти на серйозні неприпустимі поступки Росії та зрадити інтереси України. Таких висновків дійшли соціологи Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) за підсумками опитування, проведеного в період з 7 по 13 вересня.

Близько 71% опитаних вважають, що політичне керівництво України (президент, уряд тощо) та військове командування діють узгоджено, як одна команда та об’єднані єдиною метою перемогти у війні. Лише 14% вірять у серйозні конфлікти у владі та військовому керівництві країни.

фото: КМИС

Також більше половини вважають, що керівництво країни достатньо уваги та в міру можливостей приділяє увагу потребам українських військових. З таким твердженням згодні 60% і лише 24% вірять у фейки про те, що військових часто кидають на свавілля, непідготовленими, без амуніції та підтримки.

На питання про готовність влади зрадити інтереси України та піти на неприпустимі компроміси, абсолютна більшість опитаних відповідала негативно. Не вірять у зраду влади 87% населення і лише 5% допускають таку можливість.

данные: КМИС

Опитування проводилося методом телефонного інтерв’ю за допомогою комп’ютера з випадкової вибіркою мобільних телефонних номерів. Опитано 2000 респондентів, за винятком АР Крим та непідконтрольних окупованих територій країни. Похибка не перевищує 2,4% для показників близьких до 50%, 2,1% – близьких до 25% та 1,5% – для показників близьких до 10%.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сознательный обман или некомпетентность: у правительства нет механизма выплаты компенсации фермерам Одесской области, пострадавшим от засухи

Observan

Тысячу школьников в Белгороде-Днестровском ориентировали на выбор профессии

Observan

В Одесской области со складов фермерского хозяйства украли имущества на 2 млн грн

Observan