Бардак

України отримає додаткові HIMARS у новому пакеті військової допомоги

Україна отримає від США озброєння в рамках нового пакету військової допомоги ще на 400 мільйонів доларів, до цього входять також ще чотири ракетні установки HIMARS. З урахуванням цього раунду допомоги, Сполучені Штати вже виділили на оборону України близько 7,3 млрд доларів з початку вторгнення, про що повідомляє "Голос Америки".

Напередодні президент Джо Байден підписав указ про передачу Україні нового пакету допомоги у сфері безпеки на суму 400 млн. доларів. У пакет, у тому числі, увійдуть чотири додаткові мобільні артилерійські ракетні комплекси HIMARS, а також нові боєприпаси для гаубичних артилерійських систем калібру 155 мм.

Можливо, що додатковий боєкомплект до установок HIMARS буде включати в себе певну кількість ракет для них з дальністю не до 70 км, а до 120 та до 300 км. 

Загалом за останні дні установки HIMARS вразили 20, або навіть більше, цілей у оперативному тилу ворога, в першу чергу це склади боєприпасів та штаби. Зараз на фронті працює 8-9 таких установок.

А розповсюджена росіянами інформація про, начебто, ураження HIMARS — це просто фейк.

В нашому відеосюжеті — аналіз основних подій на вечір 8 липня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Почётного звания Мать-героиня удостоены две жительницы Килийской ОТГ

Observan

Не удержалась: в Одессе сотрудница магазина бытовой техники вынесла оттуда 11 смартфонов

Observan

Килийских львят вернули дарителю — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan