Бардак

Українські війська звільнюють місто Лиман: росіяни у котлі (ВІДЕО)

Речник оперативного командування "Схід" ЗСУ Сергій Череватий розповів 1 жовтня про бойові дії по звільненню міста Лиман та оточеного там угруповання російських окупаційних військ.

За його словами, ЗСУ вже звільнили населені пункти, що поблизу Лимана Донецької області, а саме: Ямпіль, Новоселівку, Шандриголове, Дробишеве та Ставки. Там тривають стабілізаційні заходи.

Оточені у "котлі" російські війська в районі Лиману налічують близько 5000 окупантів. Вони несуть значні втрати. Деякі групи росіян намагаються прорватися. І тому оцінки чисельності оточених російсьчих частин поки що попередні та потребують аналізу.

Череватий підтвердив, що росіяни досі намагаються прорватися з оточення, але ці спроби не дуже вдалі. Деякі окупанти здаються у полон, є багато вбитих та поранених, але остаточні підсумки Генштаб підіб'є після завершення операції.

"Лиман важливий, тому що це черговий крок до звільнення українського Донбасу. Це можливість піти далі на Кремінну і на Сєвєродонецьк. Це ще й важливо психологічно", — додав Череватий.

У нашому відео — аналіз ситуації на східному фронті під Лиманом, а також загального жалюгідного стану російської армії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Черновцах вводят обязательный масочный режим

Observan

Зима близко: на юге Одесской области цветут белые астры (фото)

Observan

Названа дата, когда Рада выберет день инаугурации Зеленского

Observan