Бардак

Уряд зафіксував ціни на газ в Україні ще на пів року

Кабінет Міністрів України подовжив термін дії Положення про спеціальні обов’язки (ПСО) на ринку природного газу до 30 квітня 2023 року.

Про це повідомив в телеграмі прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

“Уряд подовжив термін дії ПСО на ринку природного газу до 30 квітня 2023 року. Тобто ціна на блакитне паливо для виробників тепла на цей період залишиться незмінною, що дає можливість місцевій владі так само не підвищувати тарифи на тепло й воду для населення”, – написав він

За словами урядовця, Україна разом із Європою готується до складного опалювального сезону та враховує всі можливі сценарії, які може підступно реалізувати Росія.

“Тож рішення Уряду дозволить забезпечити надійне й безперебійне постачання природного газу та надійність функціонування ринку газу в Україні”, – підсумував прем’єр.

Окрім того, Денис Шмигаль повідомив, що з огляду на наближення зими Україна погодиться розблокувати експорт вугілля до сусідньої Польщі, а також збільшить кількість електроенергії, яка надходитиме країні.

Джерело: https://censor.net/ua/n3366293

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Арцизе чтили Героев Небесной Сотни

Observan

З портів Одеської області вийшли в море вже 25 суден (ВІДЕО)

Observan

В Шабо на реконструкцию канализационной напорной станции потратят почти полтора миллиона гривен

Observan