Бардак

З моря Одесі загрожують чотири ракетні кораблі росіян (ВІДЕО, ФОТО)

За даними оперативного командування "Південь", на ранок 8 серпня росіяни тримали у морі у складі оперативного з'єднання свого чорноморського флоту до 10 кораблів та катерів різних класів.

Серед них — чотири кораблі з крилатими ракетами "Калібр", три надводних та один підводний човен. Їх загальний залп — до 28 ракет. Саме цей підводний човен у першій половині дня чи вранці 8 серпня вже повернувся до Севастополя, що й показано на першому фото. Це також свідчить про те, що навіть підводні човни ведуть обстріли фактично з зовнішнього рейду Севастополя — там, де, як вважають росіяни, їх кораблі мають прикриття ППО.

Саме ці кораблі провели невдалий для росіян ракетний обстріл Одеської області, а також загрожують обстрілами іншим містам та регіонам України.

На відео — огляд оперативної ситуації в Одеській області та на фронтах на ранок 8 серпня.

Окрім них, у складі оперативного з'єднання є один великий десантний корабель. У Севастополі стоять 4 десантні кораблі — 3 проекту 775 та 1 проекту 1171.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тяжба за Одесский «НПЗ» продолжается

Observan

Враг нанес ракетный удар по воинским частям Лощиновки и Арциза

Observan

В Украине создадут национальную авиакомпанию на лайнерах «Airbus»

Observan