Бардак

З морських портів Одеської області експортували 9 мільйонів тон вантажів

Станом на 27 жовтня з морських портів Одеської області Одеса, Південний та Чорноморськ в рамках "зернового коридору" вже відправили 397 суден, на яких експортували 9 млн тонн української агропродукції до країн Азії, Африки та Європи. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

У четвер, 27 жовтня, порти Чорноморськ та Південний відправили сім суден зі 102 тис. тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи. Серед них — балкер Stella GS (прапор — Маршаллові острови) із 30,6 тис. тонн кукурудзи для Тунісу.

Станом на 25 жовтня в рамках зернової ініціативи морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 390 суден, обсяг відвантаження агропродукції склав 8,9 млн тонн.

З 14 жовтня російські інспектори Стамбульського спільного координаційного центру значно подовжили через російський саботаж перевірку суден, які прямують до портів України для завантаження зерном або вже завантажені та прямують до кінцевого пункту призначення. В результаті понад 165 суден застрягли в черзі біля протоки Босфор, і ця кількість продовжує зростати щодня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Строительство Болградского группового водопровода могут начать уже в следующем году

Observan

В Арцизе насыщенно отметили Всемирный день библиотек

Observan

Польский Нацбанк насчитал в стране 900 тысяч украинских заробитчан — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan