Бардак

Залізниця підвищує тарифи на перевезення вантажів (ВІДЕО)

Міністерство інфраструктури України погодилося із пропозицією "Укрзалізниці" про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. 22 червня міністр інфраструктури підписав відповідний наказ, який був офіційно зареєстрований у міністерстві юстиції 24 червня.

Формально це виглядає як наказ №441 "Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов'язані з ними послуги", 

Зараз тарифи на вантажні перевезення підвищуються однаково на 70% для всіх 20 видів залізничних вантажів. 

Коли дані тарифи підвищували минулого разу у серпні 2021 року, то збільшувалися вони диференційовано — для вантажів позакласної групи на 25,9%, а для перевезення вантажів 1-го та 2-го тарифних класів на 8%.

До початку війни планувалося, що наступний етап підвищення тарифів на зазначені класи вантажів міг відбутися з 1 січня 2022 року: для вантажів 1-го тарифного класу — на 20,4%, 2-го класу — на 6,5%. Однак, реальність змінила плани.

На відео — аналіз роботи "Укрзалізниці" за воєнний період.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В четырех водоемах Одесской области нашли холерный вибрион

Observan

Запланированный ремонт детсада в селе Болградского района откладывается: нет денег

Observan

В громаде Болградского района стратегию развития разрабатывают в сотрудничестве с учеными

Observan