Бардак

Залізниця зазнала збитків та втрат на 3,7 мільярда доларів

 

KSE Institute оприлюднив втрати України від дій ворога за три місяці вторгнення. Залізничній інфраструктурі завдано збитків на 3,7 млрд доларів. Суми збитків вирахували в рамках проекту "Росія заплатить".

Станом на 25 травня загальна сума прямих збитків економіки України від пошкодження та руйнування житлових і нежитлових будівель та інфраструктури вже перевищує 105,5 млрд доларів, або понад 3,1 трлн грн. За останній тиждень прямі втрати економіки України зросли на понад 8 млрд доларів. Збільшення повʼязане зі зростанням руйнувань, завданих житловому фонду, підприємствам, а також через врахування втрат, завданих українському рітейлу.

Також пораховано обсяги пошкодження інфраструктури за три місяці:

  • залізнична інфраструктура та рухомий склад — 6,3 тис. колій та 41 міст;
  • дороги — 23,8 тис. км;
  • мости та мостові переходи — 295 одиниць;
  • цивільні аеропорти — 11 одиниць;
  • військові аеродроми — 12 одиниць;
  • літак Ан-225 «Мрія»;
  • порти та портова інфраструктура — кількість уточнюється.

За останніми оцінками аналітиків проєкту, сума збитків через руйнування житлового фонду зросла ще на 5,5 млрд доларів. Станом на 25 травня загальна сума збитків житлового фонду становить 39,3 млрд доларів. Найбільше від руйнування житлового фонду постраждали Маріуполь, Харків, Чернігів, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

Загальна сума прямих задокументованих збитків українських підприємств вже сягає 11,3 млрд доларів. З початку збройної агресії РФ проти України пошкоджено чи зруйновано щонайменше 227 підприємств, заводів та фабрик.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тарутино: тарутинские школьники отметили освобождение от фашистов памятной ходой (фото)

Observan

Тимур Абилкасымов жалуется на оффшорные доносы

obserdwo

В Одесской области злостного неплательщика алиментов наказали общественными работами

Observan