Бардак

ЗСУ входять до Херсона (ВІДЕО)

Окупанти, таки да, не просто відступають, а швидко тікають і з самого Херсону, і з всього правобережжя Дніпра. Минулої ночі вони підірвали Антонівський міст, на якому повністю зруйновані кілька прольотів. Наступ ЗСУ триває, і ми можемо побачити це на карті — як позначена підконтрольною окупантами на середину дня 11 листопада лише вузька смуга території по правому берегу Дніпра включно з Херсоном. Потім на карті Херсон вже позначений таким, де окупантів більше немає.

Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення 9 листопада відразу 12 населених пунктів: Дудчани, П’ятихатки, Борозенське, Садок, Безводне, Іщенка, Костромка, Краснолюбецьк, Калинівське, Бобровий Кут, Безіменне і Благодатне. До цього слід додати ще місто Снігурівка та ще деякі населені пункти, в тому числі і сам Херсон, про які офіційно повідомлять пізніше.

Вдень 11 листопада окремі підрозділи ЗСУ були помічені на території міста Херсон. А у центрі Херсона місцеві мешканці піднімають прапори України. Вхід до Херсону українських військ підтвердив голова головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. На рівні оперативного командування "Південь", яке безпосередньо веде там бойові дії, підтвердження поки що немає.

Росіяни, як можуть, втікають з правого берега на лівий. Сьогодні навіть вже міністерство так званої оборони росії офіційно повідомило про те, що російські війська повністю виведені з правого берега Дніпра, в тому числі і з Херсону.

От дивимось, як вони пішки біжать по баржам напівзруйнованої понтонної переправи через Дніпро. У самому Херсоні ще залишаються кілька тисяч росіян — це різноманітні чмобіки, росгвардійці, представники підрозділів з так званих "лднр", а також ті, хто загубився, відстав від своїх частин та всілякі інші "потєряшкі". Тому зазначимо — коли росіяни кажуть, що "своїх не бросають", це означає насправді, що вони своїх обов'язково кинуть напризволяще у кращому випадку, а в гіршому — навмисне знищать своїх же.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Очередная пустая стратегия, или Никаких Г(а)РАНТий мы не даём!

Observan

За недолив водки потерпевший получил нож в шею, задержан подозреваемый (ВИДЕО)

Observan

Вузькоколійка Одеської залізниці знову працює (ВІДЕО)

Observan