Бардак

ЗСУ завдали ще одного удару по Антонівському мосту у Херсоні: рух припинено (ВІДЕО)

В результаті другого ракетно-артилерійського удару, завданого ЗСУ вранці 20 липня по Антонівському автомобільному мосту через Дніпро на околиці Херсона, міст зазнав нових ушкоджень.

Колаборанти-сепаратисти вважають, що обмежений рух автотранспорту по мосту ще можливий, але закривають рух автомобілів по ньому. При цьому самі росіяни заявили, що по мосту було випущено 12 ракет, 10 з яких вони, начебто, збили. При цьому міст зазнав пошкоджень у 6 місцях від 6 влучень. Така от російська арифметика.

Першого удару по мосту було завдано вчора, 19 липня.

Через Дніпро у його нижній течії нижче Запоріжжя є всього три мости. Два з них розташовані біля Херсону — це Антонівський автомобільний та залізничний неподалік від нього. Третя переправа — по греблі Каховської ГЕС, Таким чином, пошкодження Антонівського мосту до стану непридатності до руху автомобілів фактично ставить у оперативне оточення та блокаду всі російські окупаційні війська у Херсоні та біля нього.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Морское путешествие для жителей Лиманского района и одесситов

Observan

В Болградской громаде на время комендантского часа отключат уличное освещение

Observan

Юная одесситка взяла золото на Кубке мира по степу

Observan