Бардак

ЗСУ звільнили від окупантів вже майже всю Харківську область (ВІДЕО)

12 вересня триває наступ ЗСУ на сході України, який розпочався у Харківській області. Деталі — у нашому відеосюжеті про оперативну ситуацію 12 вересня.

Оборона росіян фактично розвалилася, вони втратили керованість своїх підрозділів — вони неорганізовано тікають. Фактично звільнено всю Харківську область аж до державного кордону з росією. Самі ж росіяни у себе пишуть, що фронт тепер проходить по кордону з Білгородською областю. Окупанти залишають міста і села Донецької та Луганської областей — повідомляється, в тому числі, про їх втечу зі Сватового та можливо навіть з Лисичанська. Окупаційні російські війська спішно кидають свої позиції та тікають вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію росії.

За минулу добу, окупанти вивезли награбоване у місцевих жителів майно та транспортні засоби з населених пунктів Великий Бурлук та Дворічна Харківської області.

На півночі Донбасу росіяни лишилися шляхів сполучення для своїх військ, що стоять на території Донецької і Луганської областей від Северодонецька — залізниця перерізана, а автошляхи проходять уздовж умовної на даний момент лінії фронту і можуть бути під вогневим контролем як HIMARS, так і далекобійної ствольної артилерії.

Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення на східному напрямку понад 20 населених пунктів за останню добу. У звільнених районах йде фільтрація, затримують зрадників, кораборантів та залишки окупаційних підрозділів. з

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине предлагают отменить беспошлинный ввоз автомобилей

Observan

Брошенный пандус на песке и закрытый пляжный туалет: мэр Одессы раскритиковал чиновников

Observan

В курортной Сергеевке нынешней осенью отремонтируют мост

Observan