Кстати, о птичках

Змінюємо життя на краще: вибір психотерапевта

Коли роль «лікаря душі» віддавалася найкращій подрузі, незалежно від того, хоче вона цього чи ні. Сьогодні якісна робота психолога онлайн гарантовано змінить життя на краще. Терапія разом зі спеціалістами платформи Pleso — це швидка допомога за складних обставин.

Професійний підбір спеціалістів

Важливо вибрати психотерапевта, який надасть необхідну допомогу швидко і професійно. Щоб не витрачати час на самостійний пошук спеціаліста, рекомендується вибрати ресурс, який дасть можливість визначити найкращого саме для вас. 

В цьому випадку велике значення має не тільки точність методу, за допомогою якого здійснюється пошук спеціаліста для клієнта. Важливу роль мають також критерії підбору психотерапевтів для роботи в команді.

Методи вибору психотерапевтів наймачем

Якісний підбір спеціалістів можливий за умови відповідності таким критеріям:

  • освіта і робота в якості саме психотерапевта;
  • досвід професійної діяльності не менше кількох років, в тому числі онлайн.

Відповідність цим вимогам дасть можливість клієнту отримати бажаний результат терапії за короткий термін.

Як обрати спеціаліста для себе

Щоби знайти психотерапевта, робота з яким буде найбільш комфортною й ефективною для вас, треба пройти короткий, але змістовний тест. Такий науковий підхід, застосування математичних моделей дають можливість врахувати всі побажання клієнта. Як результат — точний підбір спеціаліста, який допоможе визначити та вирішити нагальні труднощі якнайскоріше.

Важлива статистика 

Від того, скільки психотерапевтів з різною спеціалізацією працюють на ресурсі онлайн, багато в чому залежить точність підбору для конкретного клієнта. Так, платформа Pleso — це більше ніж 50 досвідчених спеціалістів обох статей, ретельно підібраних для роботи з різними групами.

При цьому відбір для роботи в команді проходить тільки 1 із 7 кандидатів. Тобто з клієнтами платформи Pleso працюють найкращі та найефективніші спеціалісти, яким можна довіряти.

Источник: Лифтер

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские медики проводят бесплатные тренинги и лекции для молодых родителей

Observan

Ученики школ и творческие люди: определены получатели стипендии городского головы (видеокомментарий)

Observan

По пути в Аркадию трамвай № 5 сошел с рельсов

Observan