Одесские штучки

Європарламент пропонує передати Україні зброю, вилучену в Лівії

У повідомленні видання Politico йдеться про те, що 146 одиниць бронетехніки, які були конфісковані пыд час двох операцій військово-морської місії ЄС під назвою IRINI, стали предметом інтересу Єврвропарламенту. Зокрема, депутат Барт Гротуйс від Нідерландів стоїть на чолі цієї ініціативи та закликає колег підтримати його ініціативу шляхом підписання листа.

Таке звернення спрямують ключовим комітетам ЄС, а також керівництву операції IRINI. У листі стоїть запит про передачу Україні вилученої військової техніки та обладнання.

Основні підтримуючі особи цього листа включають Наталі Луазо з Франції й Гі Верхофстадта з Бельгії. Гротуйс також згадав нещодавні дії США, які вирішили передати Україні військові ресурси, конфісковані в Ірані, і запропонував, що ЄС міг би наслідувати їхній приклад.

Також Гротуйс висловив побоювання щодо спроб Лівії через ООН повернути вилучену техніку, вважаючи це небажаним рішенням.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Чекала кремлівського вождя в Одесі: на лаву підсудних відправили чергову колаборантку

Observan

«Золотые скрипки Одессы»: международный фестиваль завершился грандиозным концертом в Оперном театре

Observan

Ход проведения международных учений «Си Бриз — 2019» проверил Министр обороны Украины

Observan