Одесские штучки

Администрация крупнейшего в Украине одесского рынка усиливает противоэпидемические меры

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією, що склалася на території України, з огляду на запровадження протиепідеміологічних заходів для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб у ТОВ «Промринок», на період з дати винесення наказу № 60 – 22 березня 2021 року — та до окремого розпорядження:

— на території підприємства припинено особистий прийом громадян посадовими особами, а також роботу структурних підрозділів, що передбачає приймання відвідувачів (в частині роботи з відвідувачами), а саме:

1.1. Бюро перепусток;

1.2. Договірного відділу Юридичної служби;

1.3. Адміністрацій Торговельних комплексів;

1.4. Рекламного відділу;

1.5. Канцелярії;

1.6. інших структурних підрозділів, за виключенням тих, що здійснюють надання невідкладної медичної допомоги та реагування на надзвичайні ситуації.

— Усі працівники повинні під час роботи використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватися санітарних правил, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних хвороб.

— На території проводитиметься постійна ретельна дезінфекція загальних територій та службових приміщень Промринку.

— Керівники структурних підрозділів здійснюватимуть постійне спостереження за підлеглими працівниками, та у разі виявлення характерних симптомів захворювання повинні негайно забезпечити обмеження контактування з відповідним працівником та направити його до медичної установи.

— Приймання кореспонденції відбуватиметься виключно через поштову скриньку, яку встановлено в приміщенні АК №2 (розрахунковий відділ).

km

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жителей Одесской области штрафуют за невыполнение родительских обязанностей

Observan

Одесситу грозит тюремный срок за ограбление прохожего

Observan

В Одессе спасли лесного кулика

Observan