Одесские штучки

Армія України продовжує наступати в сторону Азовського моря та під Бахмутом

ЗСУ наступають та мають успіх на Бахмутському та на південних напрямках, повідомила заступниця міністра оборони Маляр.

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут. Є певні успіхи, закріплюються на досягнутих рубежах.

На південних напрямках триває наступальна операція наших військ. Є певні успіхи, зокрема на напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка. Зараз наші закріплюються на досягнутих рубежах.

Одночасно The Wall Street Journal  інформує, що українським військам вдалося прорвати основну лінію оборони російських окупантів на південному сході країни. ЗСУ ведуть бої на укріплених позиціях росіян на околиці села Вербове на Запоріжжі.

Зазначається, що десантники ЗСУ ведуть бої на укріплених позиціях військ рф на околиці села Вербове у Запорізькій області. Окрім того, українські бійці вийшли на головну лінію оборони на південь від звільненого раніше сусіднього Роботиного.

При цьому, описуючи просування, співрозмовник видання підняв три пальці, позначаючи так лінії атаки через укріплені російські позиції на західному фланзі Вербового. “Значення цього наступу полягає в тому, що Україна вперше прорвала головну російську оборонну лінію – розгалужену систему мінних полів, траншей і протитанкових загороджень, прикритих артилерією”, – наголошують у WSJ.

Також там зауважують, що зараз Сили оборони України намагаються збільшити кількість “тріщин” у цій лінії, аби створити достатньо велику діру, через яку зможе прорватися бронетехніка.

Слід зазначити, що напередодні голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі розповів, що Сили оборони України, ймовірно, вже прорвали першу лінію оборони російських загарбників на півдні, зокрема на Запоріжжі, і розширюють клин у напрямку стратегічно важливого міста Токмак.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Мастерица из Одесской области создает уникальные керамические куклы

Observan

В центре Одессы произошла тройная авария

Observan

В Одесской области обнаружили взрывоопасный предмет

Observan