Одесские штучки

Аварійні відключення електроенергії продовжуються

Сьогодні за розпорядженням НЕК Укренерго, одеські енергетики продовжують проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

Зараз через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену повторними масованими обстрілами об’єктів енергоінфраструктури України 15 листопада, НЕК Укренерго надав розпорядження щодо значного зниження потужності споживання електроенергії у низці областей. В тому числі в Одеській області.

Через це компанія "ДТЕК Одеські електромережі" змушена застосовувати екстрені відключення світла для понад 70% Одеської області. Компанія розуміє, що застосування екстрених відключень електроенергії для такої значної кількості клієнтів в Одеській області спричиняє дискомфорт для мешканців. Тому "ДТЕК Одеські електромережі" разом з військово-цивільною адміністрацією Одещини ініціювали розробку плану стабілізації ситуації. Планується, що низку заходів передбачених планом, до кінця цього тижня буде погоджено з НЕК Укренерго.

Це дозволить зменшити кількість та обсяг відключень для побутових клієнтів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі почали програму «Блакитний щит» для пам’ятників архітектури

Observan

В Одессе обсудили дополнительные карантинные меры

Observan

В Одесской области пьяные рыбаки пытались уйти от погони

Observan