Одесские штучки

Автобусні квитки через інтернет: де вигідно й безпечно купувати

Квитки на автобус онлайн — в чому вигода?

В наш час навіть міжнародні квитки на автобус можна купити онлайн. І хоч цей сервіс в Україні — далеко не новинка, проте люди, які подорожують рідко, досі за давньою звичкою за проїзними документами ходять в автобусні каси на вокзалі. Й стикаються з традиційними проблемами: то квитків нема, то місця незручні, то ціни захмарні. А, між іншим, практично на будь-який напрям документ можна замовити через інтернет. І цей метод дозволяє уникнути багатьох проблем.

Основними перевагами онлайн-купівлі є можливість:

  • зекономити час на походах в касу;

  • оформити замовлення в будь-який зручний для себе період, хоч серед ночі чи поки будете ніжитися у ванні;

  • самостійно вибрати місця, дату, час — такі сервіси дають покупцеві доступ до тієї ж інформації, що є у касирів.

А ще, купуючи автобусний квиток онлайн, ви отримуєте посадковий документ в електронному вигляді. Після оформлення всіх нюансів він приходить замовникові на електронну пошту чи месенджер. А такий документ вже неможливо забути вдома чи загубити.

Вибираємо продавця автобусних квитків

В інтернеті можна знайти чимало сайтів, які пропонують автобусні квитки онлайн. Як не прикро, та далеко не всі з них є добросовісними продавцями. Є серед них і шахраї, які продають посадкові документи на неіснуючі рейси чи на місця, які вже продані. Та навіть це не є причиною відмовлятися від онлайн-купівлі. Головне — знати, де безпечно замовляти такі документи.

Щоби мати гарантію, що придбаний документ справжній, а перевізник надійний, замовлення слід робити в сертифікованій онлайн-касі. В Україні такою є Kasa Lux-Reisen. Сервіс пропонує квитки на внутрішні та міжнародні автобусні рейси перевірених перевізників. Повний перелік напрямків, актуальні ціни й правила оформлення купівлі є на сайті онлайн-каси. Скористайтеся послугами цієї компанії та будьте певні, ви більше ніколи не захочете повертатися до традиційної автобусної каси.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Эксперты stylus.ua сделали обзор MacBook Air 2022

Observan

В Одессе произошел несчастный случай

Observan

В Одессе горела припаркованная иномарка

Observan