Одесские штучки

Чорноморський флот росіян поставив новий антирекорд

У Чорне море протягом січня 2023 року жодного разу не виходили російські кораблі-ракетоносці, які являють собою єдину реальну загрозу з моря для Одеси та інших міст України.

Загальний склад оперативного з'єднання російського чорноморського флоту постійно зменшувався. Якщо у перші дні січня у морі було 5-7 бойових одиниць, то 4 січня лише три, 5 січня — всього два, а 6 січня — взагалі одна одиниця. Це означає не просто зменшення активності, а повну поразку росіян на морі. Також це означає черговий за останні дні "антирекорд" діяльності російського флоту за весь період війни з 24 лютого.

Детальніше про це — у огляді оперативної ситуації в Одесі та на фронті за 6 січня.

У ще одному відеосюжеті редактор "Одеського кур'єру" і військово-морський експерт Олександр Вельможко проаналізував три причини нинішнього фактичного розгрому російського чорноморського флоту. Це постійна загроза удару ЗСУ протикорабельними ракетами і морськими безпілотниками, дефіцит ракет та власна організаційна та технічна некомпетентність російського командування. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области летают бесшумные совы

Observan

В Одессе появилась новая скульптура от автора с Burning Man (ФОТО)

Observan

Под Одессой появится новый детский сад

Observan