Одесские штучки

Деякі одесити безкоштовно отримали ліки

В Одесі в межах реалізації Міської цільової програми «Здоров’я» проводять забезпечення безкоштовними ліками та технічними засобами реабілітації пільгових категорій населення, згідно з чинним законодавством (Постанови Кабінету Міністрів України №1301 та №1303).

Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

У 2022 році безкоштовними медикаментами було забезпечено 13 616 пацієнтів, з них 857 дітей. Порівняно з 2021 роком, кількість людей, які отримали пільгові ліки, зросла більше ніж на тисячу осіб, що зумовлено значною міграцією населення внаслідок воєнної агресії російської федерації проти України та збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території міста Одеси та також були забезпечені життєво необхідними лікарськими засобами.

Пільговими засобами реабілітації за програмою «Здоров’я» у 2022 році було забезпечено 2 270 осіб, з них 255 дітей.

Життєво необхідними ліками було забезпечено 6 909 осіб з інвалідністю І та ІІ груп.

У 2022 році 2 826 учасників та інвалідів Другої світової війни отримали лікарські засоби на суму 5 млн 587 тис. грн. Загальна кількість пацієнтів пільгових категорій, які потребували та отримали ліки, зросла майже вдвічі через значне переміщення населення внаслідок війни.

За програмою «Здоров’я» безкоштовними ліками були забезпечені 604 людини з онкологічними хворобами, 528 хворих на цукровий діабет, 425 пацієнтів з хворобою Паркінсона. Також 85 пацієнтів з пересадженими органами та 24 людини з пересадженними клапанами серця отримали життєво необхідні ліки для імуносупресорної терапії за кошти міського бюджету.

Завдяки реалізації заходів забезпечено своєчасне та доступне медикаментозне лікування пацієнтів пільгових категорій та отримання особами з інвалідністю усіх категорій технічних засобів реабілітації у повному обсязі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Водитель иномарки устроил ДТП в Одесской области

Observan

В Одесской области появилось 100 тысяч новых подводных жителей

Observan

У Ізмаїлі дорожчає проїзд у міських автобусах

Observan