Одесские штучки

До Одеси завітає відомий театр

7 вересня в Одесі у Драмтеатрі ім. В. Василька відбудеться вистава театру “Чорний Квадрат” — “Шукаю чоловіка на кожен день”

Лірична комедія. Про кохання. По-доброму, ненав’язливо.

Кохання буває різне й у кожного воно своє і проявляється по-своєму!
Кохання є. Воно живе в нас. Заради нього люди готові робити просто божевільні та нереальні речі. І як мало потрібно часу, щоб зрозуміти й відчути «що таке кохання? І з чим його їдять?!!».
Дуже легка і приємна вистава, де немає зайвих сюжетних ліній. Підходить для тих людей, які люблять романтику (на межі з казкою) і happy end.

Без вульгарності, проте з еротичними моментами, без величезного філософського сенсу, однак теми вистави близькі кожному з нас.
Світлі та приємні емоції залишаються після перегляду. Сюжет не такий простий, як може здатися і в цьому його фішка.

«Шукаю чоловіка на кожен день» — саме те, що потрібно після важкого робочого дня, щоб відпочити душею. Дивитися легко, занадто не навантажує, з гумором порядок, є життєві, є казкові моменти.

Чудовий акторський склад, чоловічий стриптиз без музики, особливий інтелектуальний гумор, чудове музичне оформлення, звичайно ж, любов, з якою грають актори подарують Вам несподіване свято.

Квитки тут: https://cutt.ly/SwjSLPWB

Слідкуйте за новинами театру “Чорний Квадрат” в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших захисників та на потреби внутрішньо переміщених осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги. Маємо генератор.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В штабе Зеленского заявили, с главой администрации определились

Observan

В НАБУ рассказали, зачем «штормили» одесский телеканал

Observan

Воткнул нож в грудь и сбежал: в Одессе преступник напал на прохожего

Observan