Одесские штучки

До Одеси завітає відомий театр

19 жовтня в Одесі, в Драмтеатрі ім. В. Василька, відбудеться вистава театру “Чорний Квадрат” — “Страшенно хочеться поцілувати”.

Доля здає карти як припаде, а ми вимушені грати вже з тим, що є. Кожну хвилину людина робить вибір. Повернути направо або наліво. Розвестися або жити з цією людиною до останньої хвилини. Зрадити або зберегти вірність. З кожним рішенням виникає колесо вірогідності.

Що робити якщо людина, яку ти любив і любиш виходить заміж за твого друга?

Чи можна зберегти любов не дивлячись ні на що? І як це зробити?

Що у владі наших почуттів, а над якими почуттями ми не владні?

Вистава з проєкту «До і після сексу». Як завжди про найважливіше й особисте з елегантним гумором і максимальною відвертістю. Вистава на 100% про кожного з нас. І якщо ця ситуація з Вами ще не сталася: «то всьому свій час, — сказала бабуся і вилізла з-під коліс трамвая».

Квитки тут https://cherniykvadrat.com/concert.php?id=5164

Слідкуйте за нами в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat

Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ — це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутнє і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили й підтримуємо наших Воїнів!

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших воїнів та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Верка Сердючка представила новую песню: будет новый хит?

Observan

Ночью в Одессе горел припаркованный автомобиль

Observan

В Одесі водій легкового автомобіля постраждав в ДТП

Observan