Одесские штучки

До одеських лікарень надійшла гуманітарна допомога

За сприяння муніципалітету міста-побратима Регенсбург три міські лікарні Одеси отримали від Мальтійської служби допомоги медикаменти на загальну суму майже 500 тисяч євро.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Ця неурядова міжнародна організація надає гуманітарну допомогу в медичній сфері у більш ніж 30 країнах. Набори антибіотиків, знеболювальних, інших ліків та медичних виробів зручні для використання та придбані з урахуванням потреб пацієнтів. Особлива увага приділяється лікуванню захисників України.

«За десять місяців минулого року лікування в медзакладах Одеси пройшли майже 4 тисячі військовослужбовців, і за два місяці поточного року понад тисяча пацієнтів отримали якісну медичну допомогу. Ми дуже вдячні за підтримку, яку отримуємо від наших міжнародних партнерів», — зазначила віцемер Одеси Світлана Бедрега.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Украина имеет четкую позицию для переговоров в нормандском формате — встреча Ивана Баканова с высокопоставленными представителями США

Observan

Воєнні дії 5 січня

Observan

Паромную переправу в Черноморске передают в концессию

Observan