Одесские штучки

Довелося стріляти: на держкордоні в Одеській області затримали ухилянтів

Поблизу села Нові Трояни Болградського району Одеської області двоє чоловіків призовного віку намагалися незаконно перетнути держкордон.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Прикордонний наряд виявив невідомих за допомогою тепловізора. Вони досить швидко рухались в бік Молдови. Охоронці державного кордону відрізали їм шлях до кордону, висунувшись на своєму позашляховику. Побачивши фари, чоловіки почали тікати від наряду. На неодноразову вимогу прикордонників – не зупинялись, а після попереджувальних пострілів з автомата – залягли у високій траві. В пригоді знову став тепловізор, спочатку «зелені берети» виявили один лежачий силует правопорушника, а згодом інший.

Жодних документів, що посвідчують особу, чоловіки з собою не мали. А прикордонникам взагалі заявили, що забули як їх звати й звідки вони, і що в Молдову рухались для подальшого працевлаштування. Згодом виявилося, що затримані проживають в м. Арциз Одеської області.
За спробу незаконного перетинання державного кордону України на чоловіків склали протоколи за ч.2 ст. 204-1 КУпАП, а злісну непокору законному розпорядженню прикордонників – за статтею 185-10 КУпАП. Справи будуть переданні в суд для подальшого розгляду.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ударил бутылкой по голове и ограбил: в Белгороде-Днестровском 18-летний парень напал на кассиршу ЖД-вокзала

Observan

Одесситов приглашают посмотреть на экзотических животных

Observan

Часть погибших при пожаре в гостинице «Токио Стар» уже опознаны — судмедэксперт

Observan