Одесские штучки

Ексдепутат незаконно заволодів курортними землями в Одеській області

Ексдепутат Затоківської селищної ради Одеської області та двоє його спільників шахрайським шляхом заволоділи земельними ділянками, сфальсифікували документи та легалізували майно, одержане злочинним шляхом.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Обвинувачений, який тривалий час очолював постійну депутатську комісію з земельних питань, разом з трьома спільниками, незаконно заволоділи 15 земельними ділянками у курортному селищі Затока. До земельної оборудки організатор «схеми» залучив інженера-землевпорядника та ще двох своїх знайомих.

Ексдепутат, маючи необхідний досвід, виготовляв підроблені рішення сесій Затоківської селищної ради, згідно яких нібито надавався дозвіл на виготовлення землевпорядної документації, та рішення Кароліно-Бугазької сільради про передачу земельних ділянок у власність. Потім ділки передавали фальшиві документи підконтрольним держреєстраторам, які оформлювали землю на підставних осіб для подальшого продажу.

Після завершення війни спільники планували продати частину земельних ділянок, а частину земель – «вилучили» у громади на замовлення одного з представників місцевого готельного бізнесу.

Загальна ринкова вартість земельних ділянок складає  понад 15 млн гривень. На них накладено арешт із забороною користування, а також вчинення будь-яких реєстраційних дій.

Під час обшуків виявлено підроблену документацію, печатки і комп’ютерну техніку, яку використовували для реалізації злочинної схеми.

Крім того, розпочато кримінальні провадження за фактом замовлення та фінансування вказаної оборудки. Прокуратурою ініційовані запити про надання міжнародно-правової допомоги стосовно осіб, які перебувають за кордоном.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В одном из районов Одесской области ликвидировали почти 150 стихийных свалок

Observan

На відомій одеській вулиці заборонили паркуватись

Observan

Некоторые жители Одесской области проведут сутки без воды

Observan