Одесские штучки

Флот росії скоротив свою присутність у Чорному морі (ВІДЕО)

Станом на ранок 2 лютого у Чорному морі залишається 11 російських кораблів та катерів. Серед них — один ракетоносець, на якому є до 8 "Калібрів".

Вчора, 1 лютого, в морі перебувало три ракетоносці. Таким чином ми бачимо, як після певного періоду патрулювання один з надводних кораблів та підводний човен з "Калібрами" повернулися у базу.

Зауважу, що вчора у Севастополі стояв у бухті Голландія один з фрегатів типу 11356. А біля одного з старих фрегатів типу 1135 стояв пловучий кран — це ознака несправності цього бойвового корабля, який, втім, вже кілька місяців постійно стоїть біля причалу. Другий фрегат проекту 11356 повернувся у Севастополь з Новоросійську. 

Одночасно оперативне командування "Південь" ЗСУ вбачає у тому, що ударні кораблі росіян повернулися до Севастополя, ознаки підготовки чорноморського флоту до участі у комбінованому ракетному ударі, в тому числі по Одеській області.

А тепер ми зазначимо, що в військово-морському інституті Одеської національної морської академії тепер будуть навчати за новою спеціальністю операторів безекіпажних морських апаратів — морських дронів. Таких, які 28 жовтня атакували Севастополь та пошкодили там фрегат "Адмирал Макаров" і тральщик.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесский порт вышел из пике

Observan

В спальном районе Одессы произошла драка

Observan

Серийную преступницу разоблачили в Одессе

Observan